روژسان
  • روژسان
  • /
  • لوستر
  • /
  • هر آنچه که باید در مورد خرید لوستر مارپیچ بدانید

هر آنچه که باید در مورد خرید لوستر مارپیچ بدانید

خرید لوستر مارپیچ

لوستر مارپیچ نشان‌ دهنده نهایی دکوراسیون منزل است. علاوه بر این، شما هرگز گزینه های بیشتری برای پیدا کردن قطعه مناسب جهت تزیین خانه نخواهید داشت. البته به دلیل کیفیت بسیار دیدنی و گیرا، باید در انتخاب طرح خود نیز دقت کنید. مانند یک گردنبند الماس یا کیف گوچی، شما نمی خواهید این اکسسوری نفس گیر را با هر ظاهری ست کنید. خوشبختانه، ما نکاتی را داریم که برای موفقیت در پر کردن فضا با صنایع دستی باشکوه یک لوستر مارپیچ به آن نیاز دارید. راهنمای ما برای دگرگون کردن فضا با این عنصر دکور جذاب را بخوانید.

لوستر مارپیچ 101

لوسترها حسی از نشاط و تجمل محض را تراوش می کنند. آن ها می توانند چیزهای به یاد ماندنی و غیر قابل توجه را به زیبایی تبدیل کنند.  اما در حالی که می ‌توانید تقریبا هر فضایی را با لوستر مناسب تزئین کنید، لوستر مارپیچ یک گزینه عالی هستند. آن ها به فضاهای بزرگی نیاز دارند که بتوانند هم به عنوان دکور و هم به عنوان هنر زیبا عمل کنند.

در حالی که احتمالا بلافاصله پله ها را به عنوان محیطی عالی برای این قطعات خارق العاده در نظر می گیرید، آن ها می توانند اتاق نشیمن یا سالن خانه را نیز متحول کنند. به خصوص زمانی که با آثار هنری و مبلمان مناسب همراه باشد. البته، اگر این روش تزئینی را انتخاب کنید، باید تمرکز خود را به لوستر خود اختصاص دهید. این به معنای قرار گرفتن در مرکز اتاق با این مفهوم است که ترافیک در اطراف قطعه حرکت می کند. از آنجا که لوسترهای مارپیچ با طول چشمگیر و گسترده خود مشخص می شوند. در مرکز یک اتاق، آن ها از سقف تا چند اینچ بالاتر از کف به بهترین شکل به نظر می رسند.

لوستر مارپیچ ۱۰۱

در لوستر مارپیچ به دنبال چه چیزی باشید؟

علاوه بر انتخاب فضایی که می‌ خواهید با دقت تزئین کنید، باید گزینه‌ های خود را برای پیدا کردن لوستر مارپیچ عالی برای خانه خود نیز بدانید. بسیاری از لوسترهای مارپیچ از کریستال ساخته شده‌ اند و اکثریت قریب به اتفاق آن ‌ها دارای آبشارهای درخشانی از نور هستند که از بالا به پایین مانند هرم معکوس کاهش می‌ یابند. به این ترتیب چشمان شما را به سمت بالا می کشند. هنگام انتخاب یک قطعه با کیفیت، نوع کریستال و برش آن را در نظر بگیرید.

شما باید بر اساس بودجه و زیبایی کلی خود بین ماشین برش و برش با دست انتخاب کنید. در حالی که لوسترهای کریستالی را می ‌توان در سبک‌ ها و طرح ‌های مختلف تولید کرد، قطعات کریستالی باید حرف خود را بزنند. بنابراین، مطمئن شوید که یک یراق با تکه ‌های زیبای فردی انتخاب می‌ کنید.

در لوستر مارپیچ به دنبال چه چیزی باشید؟

لوسترهای مارپیچ قدیمی

یکی از محبوب ترین برداشت ها در مورد این عنصر تزئینی، مارپیچ دوتایی است. این طرح هم زیبا و هم روشن ‌کننده است. زیرا هر یک از کریستال ‌های مورد استفاده در لومینسانس ساختمانی در درخشش پایه روشنایی لوستر تاثیر به سزایی دارد. برای این طراحی، به دنبال پایه های نور دارای نور LED باشید. در حالی که ممکن است وسوسه شوید که با یک قطعه مقرون به صرفه تر، مانند یک مرکز عروسی بدون پایه نورپردازی بروید، کیفیت درخشان صفحه نمایش کامل را از دست خواهید داد.

برخی از طراحی‌ های جدید از مارپیچ‌ های دوتایی شامل لوسترهای معاصر با آویزهای ستاره‌ شکل روشن هستند. این ها جذابیت بد بو و مدرن را به هر فضایی اضافه می کنند و در عین حال ویژگی های چشم نواز همتایان سنتی تر را تداعی می کنند. یکی دیگر از تغییرات زرق و برق دار مارپیچ دوتایی، سبک قطره باران را ثابت می کند. این ها در طرح های مختلفی از جمله کره مارپیچ وجود دارند.

کریستال های قطره ای شکل با اندازه های مختلف این قطعه را متمایز می کند و حسی طبیعی و ارگانیک به آن می بخشد. لوسترهای مارپیچی کریستالی قطره ‌ای باران در حالی که کمتر رسمی نسبت به سبک ‌های سنتی هستند، نشان می‌ دهند که برای فضایی منحصر به‌ فرد، درخشندگی عجیبی دارند.

لوسترهای مارپیچ قدیمی

سایر ملاحظات دکوراسیون خانه

در حین بررسی احتمالات هنگام خرید یک لوستر مارپیچ، در اینجا برخی از ملاحظات دیگر وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. این ها شامل شناسایی هدف لوستر، اندازه، و نحوه نگه داشتن فضای اتاق شما می شود. هنگامی که صحبت از قصد به میان می آید، باید هدفی را که یک لوستر به فضای شما می آورد در نظر بگیرید. آیا در اتاقتان مطالعه می کنید یا کار دستی انجام می دهید؟ اگر چنین است، بدانید که به جز لوستر به منبع نور دیگری نیز نیاز خواهید داشت.

زیرا لوسترها نور محیط یا نور عمومی را خاموش می کنند. این بدان معنی است که آن ها به طور یکنواخت نور را از یک منبع غیر مستقیم دفع می کنند. در حالی که محیط شگفت انگیز به نظر می رسد و کیفیت زیبایی را به هر اتاقی اضافه می کند، نور کاری را ارائه نمی دهد. در عوض، برای انجام راحت کارهایی مانند خواندن، جدول کلمات متقاطع یا دوخت متقاطع باید به منبع مستقیم نور تکیه کنید.

در نظر بگیرید که آن را روی یک دیمر قرار دهید. به این ترتیب، سطوحی از عملکرد را به لوستر خود اضافه می کنید و آن را تقریبا با هر موقعیتی سازگار می کنید. بیشتر لوسترها قابلیت نورپردازی بیشتری نسبت به آنچه لازم است برای ایجاد جذابیت به فضای شما دارند. اما هنگامی که با دیمر همراه می شود، می توانید مطابق با آن تنظیم کنید. و از آنجایی که نور هر چه بیشتر کم شود گرم تر می شود، می توانید زیبایی و احساس کلی اتاق را نیز تغییر دهید.

سایر نکات دکوراسیون خانه

اطلاعات بیشتر در مورد نورپردازی با لوستر مارپیچ

برای خرید لوسترهای مارپیچ علاوه بر انتخاب کریستال باکیفیت و طراحی متناسب با فضای شما، باید به طور خاص به نورپردازی فکر کنید. لوسترهای امروزی دارای گزینه های لامپ هستند که باید قبل از خرید آن ها را درک کنید. این تغییرات می تواند بر احساس فضای محیط و همچنین راندمان انرژی کلی دستگاه تأثیر بگذارد. انتخاب های لامپ شما عبارتند از:

  • LED
  • CFL
  • هالوژن رشته ای

نور ساطع شده از لامپ‌های ال ‌ای ‌دی بیشترین بازده انرژی را نشان می‌دهد. علاوه بر این، این فناوری در چند سال گذشته راه طولانی را پیموده است. لامپ های LED پنج برابر کارآمدتر و 25 برابر طولانی تر از لامپ های سنتی کارآمدتر هستند. این می تواند به صرفه جویی عمده برای صاحبان خانه تبدیل شود. لازم نیست نگران آزاردهنده تعویض لامپ ها باشید.

لامپ های فلورسنت فشرده (CFLs) نسخه کوچکتری از لامپ های رشته ای قدیمی را نشان می دهند. آن ها همچنین دارای شکل فرفری هستند. آن ها سه تا چهار برابر بیشتر از لامپ های سنتی بهره وری انرژی دارند و می توانند شش و 10 برابر بیشتر عمر کنند.

لامپ های هالوژن رشته ای به روزترین نسخه لامپ های رشته ای قدیمی هستند. آن ها نسبت به همتایان سنتی خود 30 درصد بهره وری انرژی بیشتری دارند و تا سه برابر بیشتر دوام می آورند. آن ها با دیمرها عملکرد خوبی دارند. با این حال، همه لوسترها با همه انواع لامپ سازگار نیستند. این عامل دیگری است که هنگام جستجوی لوستر مارپیچ عالی برای روشن کردن خانه خود به خاطر داشته باشید.

نورپردازی با لوستر مارپیچ

در لوستر مارپیچ به دنبال چه چیزی باشید؟

اگر به دنبال ایجاد تاثیری شگفت ‌انگیز هستید، هیچ چیز مانند لوسترهای مارپیچ مناسب نیست. با نکات بالا، شما به خوبی در مسیر رسیدن به درک بهتری از نوع وسایلی هستید که به خوبی در فضای شما کار می کند. علاوه بر سبک، طراحی و گزینه های نور، باید ابعاد اتاق و مکان ایده آل خود را نیز در نظر بگیرید. راهنمای اندازه لوستر ما را برای نکاتی در مورد پر کردن فضای خود با قطعه عالی بررسی کنید.

استفاده از مطالب روژسان برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام دیجی‌کالا مگ و لینک به منبع بلامانع است. حقوق این سایت به شرکت نوآوران فن‌آوازه (فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا) تعلق دارد.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.