روژسان

انتخاب لوستر برای اتاق خواب

انتخاب لوستر برای اتاق خواب

اتمسفر بین یک خانه شگفت انگیز و خانه معمولی، تفاوت ایجاد می کند. مواردی مانند کیفیت هوا، رنگ ‌ها، آثار هنری و نور به ایجاد فضایی آرام و آرام در اتاق خواب شما کمک می ‌کنند. نور عنصری ضروری است که باید هنگام طراحی اتاقی که در آن می خوابید در نظر بگیرید. یک وسیله عالی می تواند تفاوت را در فضای اتاق خواب شما ایجاد کند. به جای وسایل استاندارد سقف، به یک لوستر اتاق خواب فکر کنید. در اینجا دستورالعمل هایی وجود دارد که به شما کمک می کند تا یکی را انتخاب کنید که متناسب با سبک اتاق خواب شما باشد.

عملکرد نورپردازی اتاق خواب

نورپردازی ظریف و در عین حال قدرتمند است. در اتاق خواب، نور در درجه اول بر خلق و خو و خواب تأثیر می گذارد. اگر اتاق خواب شما به عنوان یک فضای کاری نیز عمل می کند، نور بر قدرت مغز تأثیر می گذارد. وقتی اتاق خواب شما در حالت فضای کاری است، از چراغ های رومیزی و چراغ خواب استفاده کنید. از سوی دیگر، لوستر اتاق خواب، نور محیط را اضافه می کند. نور محیطی نور غیر مستقیم است و به طور مساوی در تمام اتاق پخش می شود. این نوع نور فضایی راحت را در اتاق ایجاد می کند. لوسترها به تنهایی کار می کنند، یا زمانی که می خواهید روشنایی کامل اتاق را داشته باشید، با چراغ های کاری کار می کنند.

نورپردازی اتاق خواب

تنظیم میزان روشنایی

نور در اتاق خواب نیز می تواند حال و هوا را ایجاد کند. اکثر مردم از یک روحیه آرام و آرامش بخش در اتاقی که بیشتر خواب خود را در آن انجام می دهند، سود می برند. نور محیط به طور کلی حداکثر میزان روشنایی را فراهم می کند که برای مطالعه فوق العاده است اما برای آرامش مفید نیست. حال و هوای اتاق خواب می تواند بین رمانتیک، آرام و آرامش بخش متفاوت باشد. لوسترها ابزارهای فوق ‌العاده‌ای برای نورپردازی خلق و خوی می‌سازند. از سوئیچ دیمر استفاده کنید و برای خلق و خوی عالی تنظیم کنید. لوسترها چه به عنوان نورپردازی محیط استفاده شوند و چه برای ایجاد فضایی سرشار از آرامش، سکوت و انرژی مثبت، ظرافت را به اتاق خواب می آورند.

انتاخب لوستر کریستالی برای اتاق خواب

ظرافت لوسترهای کریستالی

اگر لوسترهای کریستالی را فقط با سالن ‌های بزرگ یا اتاق ‌های غذاخوری با سقف ‌های بلند مرتبط کنید، شگفت ‌زده خواهید شد. لوسترهای کریستالی دیگر برای استفاده به عنوان شمعدان قابل استفاده نیستند، اتاق خواب را از خسته کننده به پر زرق و برق تبدیل می کند. کریستال ها نور را می شکنند و کل لوستر را می درخشند. جلوه در اتاق خواب یک فضای دراماتیک و رمانتیک است. به دنبال یک لوستر اتاق خواب با کریستال های چیده شده به روش های مختلف باشید. چیدمان کریستال های افراد همان چیزی است که جلوه های بصری زیبایی ایجاد می کند. یک لوستر قطره باران را برای الگوهای نور ظریفی که ایجاد می کند در نظر بگیرید. انتخاب یک لوستر کریستالی برای اتاق خواب، ظرافت و تجمل را به آن اضافه می کند.

تنظیم روشنایی

نصب لوستر در وسط اتاق خواب

احتمالا لوسترهایی را دیده اید که در وسط ورودی یا بالای میز ناهارخوری آویزان شده اند. می توانید در اتاق خواب لوستر را در وسط اتاق آویزان کنید. معمولا لوستر اتاق خواب آراسته ترین شی اتاق است. آویزان کردن آن در وسط اتاق چشمان شما را مستقیما به سمت خود می کشاند. این تنها نقطه کانونی چشم شما نیست، قرار دادن یک لوستر در مرکز صحنه به این معنی است که کل فضا را روشن می کند. اگر تخت شما نقطه کانونی اتاق خواب است، لوستر را در مرکز آن یا نزدیک سر آویزان کنید. با در نظر گرفتن فاصله، اطمینان حاصل کنید که فضای کافی را به گونه ای بگذارید که هنگام بیرون آمدن از تخت، کسی به آن برخورد نکند. با زانو زدن بر روی تخت، فاصله را تست کنید. اگر بالای سرتان آویزان باشد، احساس نخواهید کرد که چیزی بالای سرتان است. همچنین اگر در رختخواب تلویزیون تماشا می کنید، مطمئن شوید که لوستر مانع دید شما نمی شود. اگر ترجیح می ‌دهید چراغ ‌های روشنایی در وسط اتاق خواب آویزان نباشند، دو لوستر کریستالی کوچک ‌تر را در نظر بگیرید.

نصب لوستر در وسط اتاق خوای

نصب لوستر در کنار تخت

اگر قصد دارید فضایی آرام و آرام ایجاد کنید، اما از کمی درام نیز لذت می برید، لوستر کنار تخت همان چیزی است که می خواهید. این قطعه بالای میز خواب یا میز کنار تخت شما آویزان می شود و حس دراماتیک و لوکسی به اتاق می دهد. آویزان کردن یک لوستر بالای میز کنار تخت، به جای بالای تخت، به این معنی است که می توانید اجازه دهید خیلی پایین تر آویزان شود.

نصب لوستر کنار تخت

اندازه لوستر اتاق خواب

به دلیل شهرت لوستر به عنوان یک شمعدان سلطنتی و زیبا، وسوسه انگیز است که به دنبال پیچیده ترین و بزرگترین قطعه ای که می توانید پیدا کنید، بروید. این بهترین استراتژی نیست. قبل از انتخاب لوستر برای اتاق خواب، اندازه های اتاق را بگیرید. شما هم طول و هم عرض اتاق را اندازه می گیرید. ابعاد اتاق را بر حسب فوت اندازه بگیرید و دو شکل را با هم اضافه کنید. به عنوان مثال، اندازه متوسط یک اتاق خواب مستر 14 در 16 فوت است. با هم این 30 فوت می شود. قطر ایده آل برای یک لوستر در این اتاق اندازه 30 اینچ است.

البته، همه افراد دارای یک اتاق با اندازه متوسط نیستند و اتاق خواب ها دارای اندازه های گسترده ای هستند. از ارقام نمونه ما بدون اندازه گیری خود استفاده نکنید. همان طور که می بینید، بزرگتر همیشه بهترین انتخاب نیست. شما خواهان آرامش و تجمل در اتاق خواب هستید، نه احساس غرق شدن.

انتخاب لوستر مناسب برای اتاق خواب

لوستر اتاق خواب عالی را انتخاب کنید

امیدواریم نکات ما به شما در انتخاب لوستر اتاق خواب عالی کمک کند. هنگامی که عملکرد و حال و هوا را در نظر گرفتید، می توانید به این فکر کنید که در کجا می توانید یک لوستر را برای تاثیرگذاری دراماتیک آویزان کنید. اتاق خود را اندازه بگیرید و قطر وسایل ایده آل را برای اندازه اتاق خود محاسبه کنید. همان طور که می بینید، لوسترها حس ظرافت آرام را به اتاق خواب می بخشند. برای انتخاب کامل لوسترهای زیبا و درخشان برای هر اتاق در خانه شما، از شما دعوت می کنیم از وب سایت ما دیدن کنید.

استفاده از مطالب روژسان برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام دیجی‌کالا مگ و لینک به منبع بلامانع است. حقوق این سایت به شرکت نوآوران فن‌آوازه (فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا) تعلق دارد.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.